عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در شهر تهران

برترین تالارهای خیابان دماوند

شنبه، 21 مرداد 1402 - 17:46

یکی از خیابان‌های شهر تهران که بورس تالارهای پذیرایی است خیابان دماوند است که در شرق تهران قرار گرفته است. خیابان دماوند یکی از بزرگترین و طولانی‌ترین خیابان‌های تهران است که از ابتدای سه راه تهرانپارس آغاز می‌شود و تا میدان امام حسین ادامه دارد. این خیابان اصلی بورس شغل‌های زیادی است؛ اما اگر یک بار از آن عبور کرده باشید وجود تالارهای پذیرایی و عروسی پرتعداد حتماً توجه شما را جلب کرده است.

این خیابان با توجه به دسترسی بسیار عالی که به اتوبان‌های باقری، امام علی، صیاد و بسیج دارد، یکی از بهترین خیابانها برای تالارهای پذیرایی شده است؛ چرا که علاوه بر دسترسی مناسب، دارای عرض بسیار مناسبی است و در بیشتر مواقع روز خالی از ترافیک است. خیابان دماوند در محدوده شرق تهران جز شناخته شده‌ترین خیابان‌ها است و از زمانهای قدیم تالارهای بسیاری در این خیابان قرار داشته اند.

خیابان دماوند تهران

در حال حاضر که در حال نوشتن این مقاله هستم 19 تالار فعال در خیابان دماوند قرار دارد. این تعداد تالار باعث شده که خیابان دماوند را به عنوان بورس تالارهای پذیرایی بشناسیم. تالارهای پذیرایی خیابان دماوند از ویژگی‌های زیاد و متنوعی برخوردار هستند؛ اما اگر بخواهیم با توجه به استانداردهای تعریف شده در سایت عروسی مارکت برترین آنها را معرفی کنیم نام این پنج تالار در  صدر قرار خواهند گرفت.

در شرق تهران تالارهای پذیرایی متعددی در حال فعالیت هستند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تالارهای عروسی در شرق تهران با این تالارها آشنا شده و اطلاعات کاملی درباره آنها به دست آورید.

اگر شما جز افرادی هستید که قصد دارید تا در شرق تهران یک مراسم استاندارد و باشکوه (البته در تالار) برگزار کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مقاله همراه عروسی مارکت باشید.

1- تالار پذیرایی آرتمیس

این تالار پذیرایی از نظر کارشناسان سایت عروسی مارکت جز بهترین تالارهای خیابان دماوند است. تالار پذیرایی آرتمیس در شرق خیابان دماوند قرار گرفته است و نزدیک‌ترین تالار به اتوبان باقری است. تالار آرتمیس به صورت طبقاتی طراحی شده است ( اکثر تالارهای خیابان دماوند به صورت طبقاتی طراحی شده اند) و دارای 4 سالن مجزا است. علاوه بر آن این تالار پذیرایی دارای دو اتاق عقد مجزا و همینطور یک اتاق عقد در روف گاردن است که کمتر تالاری در شرق تهران این ویژگی را دارد.

نمای داخلی سالن تالار پذیرایی آرتمیس در خیابان دماوند

تالار پذیرایی آرتمیس برای راحتی میهمانان شما عزیزان دارای آسانسورهای اختصاصی است و امکان برگزاری دو و یا سه مراسم به صورت همزمان و کاملا مجزا را برای شما فراهم می‌کند. این تالار پذیرایی دارای ظرفیت پذیرش 500 نفر میهمان است و سالن‌های عقد این مجموعه دارای ظرفیت 100 نفر میهمان است.

فضای سالن تالار پذیرایی آرتمیس در خیابان دماوند

اگر شما علاقه دارید که مراسم عقد خود را در روف گاردن مجموعه برگزار کنید باید خدمتتان عرض کنیم که روف گاردن تالار پذیرایی آرتمیس ظرفیت 70 نفر میهمان را دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این تالار پذیرایی پارکینگ اختصاصی آن است که جز ویژگی برای تالارهای خیابان دماوند بسیار مهم است.

جایگاه عروس و داماد در تالار پذیرایی آرتمیس در خیابان دماوند

برای کسب اطلاعات کامل درباره این تالار پیشنهاد می‌کنیم صفحه اختصاصی تالار عروسی آرتمیس در سایت را مشاهده بفرمایید.

2- تالار پذیرایی مسعود

این تالار یکی از قدیمی‌ترین تالارهای خیابان دماوند است که مدیریت آن بر عهده سرکار خانم سلیمان پور است. می‌توان گفت اکثر ساکنین شرق تهران با تالار پذیرایی مسعود آشنایی دارند. تالار مسعود تقریباً در مرکز خیابان دماوند قرار گرفته و دارای پارکینگ اختصاصی است.

مهم‌ترین ویژگی این تالار پذیرایی از دیدگاه مخاطبین سایت عروسی مارکت کیفیت بی نظیر غذای تالار است که تقریبا کلیه مشتریان از این ویژگی تالار مسعود بسیار راضی هستند.

نمای داخل سالن تالار پذیرایی مسعود

تفاوت عمده این تالار با دیگر تالارهای خیابان دماوند طراحی به صورت مسطح و همکف است. این تالار پذیرایی به صورت طبقاتی طراحی نشده و دارای پله نیست و تنها سالن بانوان این تالار است که دارای تعداد پله کمی است.

این تالار پذیرایی دارای دو سالن است و در مجموع دارای ظرفیت 700 نفر میهمان است. اتاق عقد تالار پذیرایی مسعود دارای ظرفیت 50 نفر بوده و امکان رزرو سالن عقد به تنهایی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید مراسمی استاندارد و روی برنامه داشته باشید تالار مسعود برای شما انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

3- تالار پذیرایی قصریاس

تالار پذیرایی قصر یاس یکی دیگر از تالارهای عروسی در خیابان دماوند است که دارای ظرفیت پذیرش 500 نفر میهمان است. این تالار پذیرایی دارای دو سالن مجزا و همینطور اتاق عقد اختصاصی است.

نمای داخل سالن تالار پذیرایی قصریاس

این تالار به صورت طبقاتی طراحی شده و برای راحتی میهمانان دارای آسانسور اخصاصی است. این تالار پذیرایی بین اتوبان امام علی و چهارراه سبلان قرار دارد

4- تالار پذیرایی طریقت

این تالار پذیرایی دقیقاً در کنار تالار پذیرایی مسعود قرار گرفته است و مدیریت این تالار بر عهده آقای شاد است. تالار پذیرایی طریقت جز استانداردترین تالارهای پذیرایی خیابان دماوند است که دارای دو سالن مجزا و ظرفیت پذیرش 800 نفر میهمان است.

تالار پذیرایی طریقت در همسایگی تالار پذیرایی مسعود

از ویژگی‌های این تالار می‌توان به دکوراسیون بسیار زیبا، سالن‌های استاندارد، مدیریت و پرسنل مجرب، پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد اختصاصی با ظرفیت 70 نفر ، سفره عقد متنوع، میز vip شام عروس و داماد و لابی مجلل اشاره کرد.

5- تالار پذیرایی قصر کیان

تالار پذیرایی قصر کیان یکی دیگر از تالارهای خیابان دماوند است که رو به روی سینما ماندانا قرار گرفته است. مدیریت این تالار پذیرایی بر عهده جناب آقای کیانی است.

تالار پذیرایی قصر کیان خیابان دماوند

این تالار پذیرایی هم مانند دیگر تالارهای خیابان دماوند دارای دو سالن مجزا و ظرفیت پذیرش 400 نفر میهمانان را دارد.

از ویژگی‌ها و امکانات این تالار پذیرایی می‌توان به کوراسیون جدید و دیزاین بروز و مدرن، فضای باز زیبا و شیک، سفره عقد متنوع، اتاق عقد اختصاصی و مجزا با ظرفیت 60 نفر، پارکینگ اختصاصی با گنجایش 80 خودرو، گل آرایی، شمع آرایی، مشعل آرایی، تنوع غذایی و سفره خانه سنتی بسیار زیبای آن اشاره کرد.

div class="uk-alert uk-alert-primary">

از نگاه سایت عروسی مارکت و با توجه به آمار و بازخورد سایت عروسی مارکت این 5 تالار جز بهترین تالارهای خیابان دماوند هستند. اگر اطلاعات بیشتری لازم دارید با شماره 09388114005 تماس بگیرید و یا شماره خود را از طریق برای ما ارسال کنید تا کارشناسان سایت عروسی مارکت در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.