بهترین گروه ها و بند موسیقی عروسی در تهران

دی جی و بند موسیقی در تهران

در حال حاضر در تهران دیجی‌ها و بندهای موزیک بسیاری در حال فعالیت هستند. در این صفحه ما تلاش کرده ایم که لیست بهترین دی جی های تهران و بندهای موزیک عروسی در تهران را برای شما جمع آوری و به روز کنیم.

شما با مراجعه به صفحه اختصاصی هر یک از این بندهای موسیقی می‌توانید اطلاعات کاملی از آنها از جمله تصاویر و راه های ارتباطی به دست آورید.

بهترین بندهای موسیقی عروسی در تهران

با وجود اینکه تعداد گروه های موسیقی عروسی در تهران نسبتاً زیاد است؛ انتخاب بهترین بند موسیقی عروسی از بین آنها کار دشواری به نظر می‌رسد. ما در عروسی مارکت تلاش کرده ایم تا بهترین بندهای موزیک عروسی در تهران را برای شما انتخاب کنیم.

با بررسی فاکتورهای متعدد، گروه های موسیقی بند امیر شهریار، گروه امیر اورکی، پاز موزیک و گروه موزیک پژواک در حال حاضر از بهترین گروه های موزیک عروسی در تهران به شمار می‌روند.

البته ناگفته نماند که علاوه بر اسامی نام برده شده، بندهای حرفه ای دیگری نیز در تهران در حال فعالیت هستند.

بهترین دیجی‌های تهران

همانطور که می دانید تعداد دیجی‌های مراسم عروسی در تهران بی شمار است و همین امر باعث می شود که انتخاب یک گزینه مناسب برای شما سخت شود. بدون شک برای هر فردی، روز برگزاری جشن عروسی روز بسیار مهمی است و موسیقی هم یکی از آیتم هایی هست که در بالابردن کیفیت مراسم تاثیر غیر قابل انکاری دارد.

به همین دلیل انتخاب دی جی مراسم اهمیت بالایی پیدا می‌کند. از نظر کارشناسان سایت عروسی مارکت و با توجه به معیارهای ما بهترین دیجی های عروسی در سال 1402 به شرح ذیل هستند.

قیمت دیجی عروسی و بندهای موسیقی در تهران

یکی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب دیجی یا بند موسیقی، قاکتور قیمت است. این واقعیت را نمی‌توان انکار کرد که هر چه کیفیت دی جی مورد نظر شما بالاتر باشد، نرخ آن نیز طبیعتاً بالاتر خواهد بود. فاکتورهای دیگری از جمله امکانات، شهرت، تعداد نفرات و سازهایی که در گروه مورد استفاده قرار می‌گیرند نیز قیمت بند و دیجی را تعیین می‌کنند.

در حال حاضر که در سال 1402 به سر می‌بریم می‌توان گفت که تقریبا قیمت دی جی های مجالس تهران از 10 میلیون تومان و قیمت بند موزیک عروسی در تهران هم از 20 میلیون تومان شروع می‌شود.

گران ترین بندهای موزیک عروسی در تهران

بندهای پاور موزیک، پاز موزیک و امیر شهریار جز گران‌ترین بندهای موزیک در تهران به شمار می‌روند. این گروه‌ها از امکانات اختصاصی برخوردار هستند و نوازندگان با کیفیتی دارند. تنوع سازها و شهرت این بندها بی شک از دلایل اصلی قیمت بالای آنهاست.

گران ترین دیجی‌های تهران

گران ترین دجی های عروسی در شهر تهران در حال حاضر دیجی فره، دیجی دایناتونیک و دیجی ممسی هستند. همانطور که در قسمت‌های بالاتر اشاره شد، اینها از بهترین و شناخته شده ترین دیجی‌ها در تهران و حتی کشور هستند. شاید شما هم پادکست های این سه دیجی معروف را در اپلیکیشن رادیو جوان شنیده باشید.