پکیج‌های عروسی مارکت

برگزاری مراسم عروسی یکی از چالش‌هایی هست که اکثر زوج‌ها در شروع زندگی با آن مواجه می‌شوند و گهگاه دیده می‌شود که بعضی از عروس و دامادها در این مرحله متوقف می‌شوند.

در واقع باید گفت برگزاری مراسم عروسی یک فرآیند است و از چندین مرحله تشکیل شده است. برای تک تک این مراحل باید برنامه ریزی دقیقی انجام داد و قدم به قدم پیش رفت تا بهترین نتیجه حاصل شود. اما متاسفانه بسیاری از زوج‌های جوان اطلاع کاملی از این فرآیند ندارند و می‌خواهند تا در کمترین زمان برای مراسم عروسی خود برنامه ریزی کنند. معمولاً هم بیشتر این افراد در عقد قرار داد، انتخاب ارائه دهندگان خدمات (تشریفات عروسی) با مشکل مواجه می‌شوند و مراسم عروسی برای آنها آنطور که انتظار داشتند پیش نمی‌رود.

مجموعه عروسی مارکت با چندین سال تجربه خدمات در صنف عروسی و با شناخت کامل ارائه دهندگان خدمات متنوع برگزاری مراسم عروسی از جمله تالار، باغ تالار، سالن عقد، تشریفات، آرایشگاه عروس، مزون لباس عروس، استودیوهای عروسی، کرایه ماشین عروس و ... تصمیم گرفته است تا در هر فصل از سال پکیج‌های صفر تا صد مراسم عروسی را طراحی کرده و به شما عزیزان ارائه کند تا شما بتوانید با انتخاب یک پکیج با خیالی آسوده مراسم عروسی خود را برگزار نمائید.

در همه پکیج‌های عروسی مارکت صفر تا صد مراسم شما در نظر گرفته شده است و از زمان عقد قرارداد تا انتهای مراسم نمایندگان عروسی مارکت در کنار شما خواهند بود. یک ودینگ پلنر به صورت اختصاصی از طرف عروسی مارکت در کنار شما خواهد بود و به شما در برنامه ریزی مراسم و استفاده بهینه از زمان و بودجه کمک خواهد کرد.

در طراحی پکیج‌ها به مساله مهم بودجه و هزینه مراسم توجه ویژه ای شده است و پکیج های عروسی مارکت کاملاً متنوع و با قیمت‌های مختلفی در اختیار شما هستند تا شما عزیزان بتوانید پکیجی که مناسب با سلیقه و بودجه تان است را انتخاب کنید.

باغ تالار تفرشی

پکیج اقتصادی عروسی مارکت

با کیفیت، زیبا و اقتصادی و مناسب برای زوج های جوان

باغ عمارت کبیر شهریار

پکیج عمارت عروسی مارکت

با شکوه، با کیفیت، مجلل و مناسب لوکس پسندها

باغ تالار سورینو

پکیج VIP عروسی مارکت

تمرکز بر کوچکترین جزئیات، فوق لاکچری و ماسب خاص پسندها