عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در تهران

تالار پذیرایی مسعود

تالار مسعود از تالارهای شرق تهران است که در محدوده تهران نو خیابان دماوند قرار گرفته است و ظرفیت پذیرایی از 700 نفر میهمان را دارد.

این تالار که در سال 1364 تأسیس شده است، دو سالن مجزا برای آقایان و بانوان دارد. ویژگی‌های مهم این سالن‌ها نداشتن ستون و ارتفاع سقف مناسب است. این خصوصیت باعث می شود تا هوا به خوبی در سالن‌ها جریان داشته و مانعی در برابر گرم شدن زیاد هوا است.

مدیریت این مجموعه برای اینکه استرس و نگرانی شما را در موضوع ویروس کرونا کاهش دهد، در ورودیه تالار دستگاه‌هایی را قرار داده است که برای ضدعفونی از آنها استفاده می‌شود. همچنین با ارائه ماسک و دستکش به میهمانان سعی می‌شود تا هر چه بیشتر از سرایت احتمالی بیماری جلوگیری شود.

نکته جالب و بسیار مهمی که در تالار پذیرایی مسعود به آن توجه شده است طراحی و تم (زمینه) رنگی سالن‌ها است. در قسمت مردانه تم طلایی-سرمه ای به کار رفته است که باعث بوجود آمدن کنتراست رنگی بسیار خوبی در تالار شده است.

تفاوت عمده قسمت بانوان با آقایان در تالار پذیرایی و عروسی مسعود، استیج رقصی است که فقط در قسمت بانوان وجود دارد و تم رنگی آن سفید و طلایی است. در سالن بانوان از یخ خشک، حباب ساز و نور پردازی ویژه نیز به کار می‌رود.

اما مهمترین وبهترین خصوصیتی که می توان گفت تالار پذیرایی مسعود با آن شناخته می شود، کیفیت غذای بسیار عالی و استاندارد آن است.

اگر می خواهید کیفیت غذای این مجموعه را امتحان کنید به رستوران تالار مسعود که در تهران نو، خیابان دماوند و منطقه 13 تهران قرار دارد مراجعه کنید و یا اینکه قبل از عقد قرارداد، یک شب مهمان تالار باشید.

مدیریت رستوران تالار پذیرایی مسعود بر عهده آقای داریوش امیری است. ایشان همراه با پرسنل جوان، مجرب و کارآزموه توانسته اند تا محیطی آرام و دلنشین با غذاهای مطبوع برای مراجعه کنندگان ایجاد کنند.

مدیریت و پرسنل تالار پذیرایی مسعود همواره آماده ارائه بهترین خدمات جهت برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم‌های شما از جمله عروسی،عقد کنان، ولیمه و ... هستند.

مدیریت این مجموعه همواره شعار زیر را سرلوحه کار خود قرار داده است:

"صداقت و درستی، احترام به نظرات میهمانان ،تکریم و خدمتگذاری می باشد."

اگر از طرف سایت عروسی مارکت به تالار عروسی مسعود مراجعه کنید از هدیه تالار که خدمات دی جی اختصاصی خانم برای قسمت بانوان است بهره مند خواهید شد.

اطلاعات تالار پذیرایی مسعود

ظرفیت: 
700نفر
ظرفیت اتاق عقد: 
50نفر
مدیریت: 
خانم سلیمان پور
تلفن همراه: