عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در تهران

عقد کنان

هزینه های عروسی

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با هزینه های شروع یک زندگی مشترک توضیحاتی را ارائه دهیم و به بررسی هزینه هایی بپردازیم که خانواده عروس و داماد باید در مراحل مختلف از خواستگاری گرفته تا جشن عروسی متقبل شوند تا یک وصلت انجام شود.


27 راه برای کاهش دادن هزینه برگزاری مراسم عروسی

ما در این مقاله سعی کرده ایم به ارائه رهکارهایی بپردازیم که هزینه های مراسم عروسی را کاهش می‎دهد. پیشنهاد میکنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.


اجزا تشکیل دهنده یک سفره عقد ایرانی

سفره عقد یکی از سفره‌های سنتی ایرانی است که در مراسم عقد یا هنگام عروسی پهن می‌شود و عروس و داماد بر سر آن می‌نشینند و به خطبه عقد گوش فرا می‌دهند. سفره عقد در اکثر شهرهای ایران رواج دارد و در آن شش ظرف که هرکدام محتوای چیزی است که بیانگر آرزویی برای عروس داماد است.


نکات مهم سفارش کیک عروسی
برچسب ها: 

انتخاب کیک عروسی یکی از بخش های هیجان انگیز در تدارکات جشن شما می باشد و در فیلم و عکس های مراسم تا ابد به یادگار می ماند. در این مقاله به بررسی نکات مهم در انتخاب کیک عروسی می پردازیم. .


در این ویدیو 5 محضر که از معروفترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران هستند را معرفی می کنیم.


آنچه از یک سالن عقد خوب انتظار داریم.

در حال حاضر و با توجه به شرایطی که ویروس کرونا برای ما به وجود آورده است بیشتر عروس و دامادها تصمیم میگیرند که یا اصلا جشن عروسی برگزار نکنند و یا اینکه فقط به برگزاری یک مراسم عروسی کوچک و جمع و جور بسنده کنند. در این مقاله به توضیح ویژگی های یک سالن عقد خوب و ایده آل می پردازیم.