عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در تهران

سفره عقد

هزینه های عروسی

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با هزینه های شروع یک زندگی مشترک توضیحاتی را ارائه دهیم و به بررسی هزینه هایی بپردازیم که خانواده عروس و داماد باید در مراحل مختلف از خواستگاری گرفته تا جشن عروسی متقبل شوند تا یک وصلت انجام شود.


27 راه برای کاهش دادن هزینه برگزاری مراسم عروسی

ما در این مقاله سعی کرده ایم به ارائه رهکارهایی بپردازیم که هزینه های مراسم عروسی را کاهش می‎دهد. پیشنهاد میکنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.


اجزا تشکیل دهنده یک سفره عقد ایرانی

سفره عقد یکی از سفره‌های سنتی ایرانی است که در مراسم عقد یا هنگام عروسی پهن می‌شود و عروس و داماد بر سر آن می‌نشینند و به خطبه عقد گوش فرا می‌دهند. سفره عقد در اکثر شهرهای ایران رواج دارد و در آن شش ظرف که هرکدام محتوای چیزی است که بیانگر آرزویی برای عروس داماد است.


آداب حضور در سالن عقد به عنوان میهمان مراسم
برچسب ها: 

زمانیکه شما به مراسمی که در سالن عقد و ازدواج برگزار می‌شود دعوت می‌شوید؛ باید آدابی را رعایت کنید. در این مقاله درباره این آداب صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.


ویژگی های یک سالن عقد مناسب برای برگزاری مراسم عقد و عروسی
برچسب ها: 

در این مقاله قصد داریم تا به این سوال پاسخ دهیم که یک سالن عقد خوب خوب باید چه ویژگیهایی داشته باشد تا کاندید مناسبی برای برگزاری مراسم عقد و عروسی شود؟ در ادامه ویژگیهای مختلف یک محضر را بررسی خواهیم کرد.