عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در تهران

باغ تالار ظفر یکی از زیباترین باغ تالارها در گرمدره تهران است که ظرفیت میزبانی از 300 نفر میهمان را دارد.

این باغ تالار در سال 1400 افتتاح شده است و از این نظر جزء باغ تالارهای نوساز گرمدره به شمار می‌رود.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه باغ تالارهای عروسی در گرمدره، با سایر باغ تالارهایی که در این منطقه فعالیت دارند آشنا شوید.

از ویژگیهای قابل توجه باغ تالار زیبای ظفر می‌توان به اتاق عقد اختصاصی، فضای سبز بسیار زیبا، آبنمای اختصاصی، جایگاه کیک بر روی برکه، آتلیه سیار، سالن اختصاصی سرو نهار و شام، استیج رقص، جایگاه ارکستر، جایگاه عروس و داماد، سالن استاندارد با سقف بلند و همچنین بدون ستون، گل آرایی، شمع آرایی، مشعل آرایی، بادکنک آرایی، سفره خانه سنتی و همینطور کافی شاپ اختصاصی اشاره کرد.

ظرفیت اتاق عقد اختصاصی باغ تالار ظفر 40 نفر است.

امکان برگزاری مراسم در فضای باز باغ تالار زیبای ظفر وجود دارد. البته باید به این نکته توجه کنیم که ظرفیت پذیرش مهمان برای اجرای مراسم در فضای باز 250 نفر است.

یکی از خصوصیات بسیار منحصر به فرد در این باغ تالار استفاده از تم روستیک است. تمامی دکوراسیون در این باغ تالار تم روستیک دارند که جلوه بسیار زیبایی را به مراسم شما عزیزان می‌بخشد.

پارکینگ خودرو برای میهمانان نکته بسیار مهمی در انتخاب محل برگزاری جشن عروسی به حساب می‌آید. مسلماً خیال راحت میهمانان از بابت امنیت خودرو آنها در زمان جشن، باعث بالا رفتن کیفیت مراسم شما خواهد شد. خوشبختانه باغ تالار ظفر از پارکینگ اختصاصی با گنجایش پارک 500 خودرو برخوردار است و از این بابت هیچ کم و کاستی ای وجود ندارد.

مدیریت جوان باغ تالار ظفر در کنار احساس مسئولیت و انرژی فوق العاده، تجربه زیادی در برگزاری مراسم‌های عروسی دارد. بنابراین شما می‌توانید با خیالی آسوده برگزاری مراسم عروسی خود را به ایشان بسپارید.

با توجه به شرایط جامعه مدیریت این مجموعه برای تسهیل در کار شما عزیزان پکیج‌های اقتصادی را آماده کرده است تا شما بتوانید با توجه به بودجه خود بهترین مراسم را برگزار کنید.

پکیج‌های ویژه مجموعه باغ تالار ظفر دارای خدمات بی نظیری است که عروسی شما را به لوکس‌ترین مراسم تبدیل خواهد کرد.

لوکیشن‌های عکاسی بسیار زیبایی نیز در باغ تالار ظفر گرمدره طراحی شده است و عروس و دامادها می‌توانند برای عکاسی صبح روز مراسم و یا حتی فرمالیته از این لوکیشن‌ها استفاده کنند.

با توجه به شرایط اقتصادی جامعه هزینه برگزاری مراسم ازدواج برای بسیاری از زوجهای جوان به دغدغه و نگرانی مهمی تبدیل شده است. خوشبختانه باغ تالار ظفر با حمایت از طرح خداپسندانه ازدواج آسان در مسیر تسهیل ازدواج جوانان قدم مثبتی برداشته است.

تخفیف باغ تالار ظفر برای عروسی مارکت

مدیریت باغ تالار با حسن نیت خود، تحفیف ویژه ای هم برای عزیزانی که از طرف وبسایت عروسی مارکت به این باغ تالار مراجعه می‌کنند در نظر گرفته است. اگر شما باغ تالار ظفر را برای اجرای مراسم خود در فصل پاییز انتخاب کنید از تخفیف‌های زیر بهره مند خواهید شد:

  • 25 درصد تخفیف بر روی پکیج‌های پایه و اقتصادی
  • دف نوازی رایگان

نکته: بدون معرفی نامه عروسی مارکت امکان استفاده از این تخفیف وجود ندارد. برای استفاده از این تخفیف از طریق واتس اپ با شماره 09388114005 تماس بگیرید تا پس از بررسی شرایط، برای شما معرفی نامه صادر شود.

اطلاعات باغ تالار ظفر

ظرفیت: 
300نفر
ظرفیت اتاق عقد: 
40نفر
ظرفیت پارکینگ: 
500خودرو
مدیریت: 
آقای سیاوشی - تن زده
تلفن همراه: