تبلیفات

گالری گل هوشنگ

گالری گل هوشنگ در خیابان جردن قرار دارد و یکی از قدیمی ترین گالری های گل شهر تهران است . تخصص ایت گالری طراحی و دیزاین گل در ابعاد بزرگ می باشد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - جردن - بالاتر از پمپ بنزین - نبش عاطفی غربى - گلفروشی هوشنگ-جردن

گالری گل نارین

 گالری گل نارین در شرق تهران قرار دارد و دارای نمونه کار های بی نظیری است که بدون شک انتخاب از بین آن ها کار دشواری است. گالری گل نارین دارای 15 سال سابقه فعالیت می باشد و از سال 1393 در خیابان پیروزی قرار دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - خیابان پیروزی - بین خیابان پنجم و ششم نیرو هوایی - پلاک 31

گالری گل کلاسیک

 خلاصه : گالری گل کلاسیک در خیابان دولت قرار دارد و دارای مدیریتی مجرب و کارآزموده است. این گالری به صورت تخصصی بر روی دسته گل عروس و سبد گل تمرکز دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - خیابان کلاهدوز (دولت) – بین خیابان اختیاریه و دیباجی - پلاک 108

گالری گل خوشه

 گالری گل خوشه در خیابان الهیه قرار دارد و یکی از قدیمی ترین گل فروشی های منطقه است و به صورت تخصصی روی سبد گل تمرکز دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - بزرگراه مدرس شمال - بعد از ورودی اتوبان صدر - خیابان نلسون ماندلا شمالی (آفریقا شمالی سابق) - پلاک 4 - مجتمع تجاری اداری مدرن الهیه

گالری گل پوژان

 گالری گل پوژان یکی از قدیمی ترین و بهترین گالری های گل در شمال شهر تهران می باشد. این گالری گل دارای فضای زیبا و بی نظیری است و شما می توانید متفاوت ترین گل هارا در این گالری مشاهده کنید.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - فرمانیه - پاسداران - نارنجستان یکم - نبش نارنجستان سوم - پلاک 21

گالری گل بهرام

گل فروشی بهرام یکی از قدیمی ترین و خوش نام ترین گالری گل های شهر تهران می باشد که از سال 1345 تاسیس شده است.گالری بهرام دارای مزرعه گل می باشد و محصولات این گالری از مزرعه بهرام تامین می گردد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - ‎جردن - چهارراه جهان کودک - پلاک 25

گالری گل باختر

 گالری گل باختر دارای دو شعبه می باشد و  هر دو شعبه در غرب شهر تهران قرار دارد. این گالری به صورت تخصصی به گل و گل آرایی مراسم عروسی توجه دارید و یکی از بهترین ها در امر دیزاین می باشد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - منطقه 02 – سعادت آباد – خ. سرو غربی – پ. 16

صفحه‌ها