تبلیفات

تالار پذیرایی بهار زندگی

تالار پذیرایی بهار زندگی شهریار دارای ظرفیت پذیرش 1200 نفر میهمان می باشد و در محدوده خوش آب و هوای شهریار قرار دارد. از ویژگی های این تالار می توان به اتاق عقد، پارکینگ اختصاصی،سفره عقد های متنوع، گل آرایی ویژه، شمع آرایی، مشعل آرایی و . . . اشاره کرد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر شهریار - جاده آدران بعد از اسد آباد - روبروی کشتارگاه قائم - بوستان سوم

تالار تشریفاتی شب رویایی

تالار تشریفاتی شب رویایی در شهر کرج قرار دارد دارای دو سالن مجزا است و ظرفیت پذیرش 350 نفر میهمان را دارد. از ویژگی های این تالار می توان به اتاق عقد، پارکینگ اختصاصی، سفره خانه سنتی و . . . اشار کرد.

آدرس: 
استان تهران - شهر کرج - میدان مادر - 50 متر به سمت هفت تیر حنب فروشگاه رفاه

تالار پذیرایی کردستان

تالار پذیرایی کردستان واقع در تقاطع اتوبان نیایش و کردستان است و دارای دسترسی بسیار مناسبی است. این تالار دارای ظرفیت پذیرش 1000 میهمان می باشد. تالار کردستان دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 1000 خودرو است و کیفیت غذای عالی یکی دیگر از ویژگی های مهم این تالار می باشد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - بزرگراه رفسنجانی (نیایش) شرق - بین سئول و کردستان - شهرک فجر - جنب مسجد

تالار پذیرایی آسمان

تالار پذیرایی آسمان در شمال غرب شهر تهران و در محدوده سعادت آباد قرار دارد. این تالار دارای ظرفیت پذیرش 400 نفر میهمان است. تالار آسمان دارای سالن های زیبا با طراحی های خاص، دکوراسیون بی نظیر، پارکینگ اختصاصی و . . . می باشد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - سعادت آباد - بالاتر از چهار راه سرو - مجتمع بهرود - تالار پذیرایی آسمان

تالار عروسی عمارت سروش

تالار پذیرایی عمارت سروش دارای ظرفیت پذیرش 500 نفر میهمان می باشد که در محدوده شهر کرج قرار گرفته است. یکی از مهم ترین ویژگی های این تالار وجود اتاق وی آی پی بر روی اسخر مجموعه است که ویژگی بسیار جالبی است.

آدرس: 
استان تهران - شهر کرج - 45 متری گلشهر - بلوار گلزار غربی - خ اسکندری - جنب شهرک مترو

تالار پذیرایی زمرد (تجریش)

تالار پذیرایی زمرد تجریش دارای دوسالن مجزا می باشد که هر سالن دارای ظرفیت پذیرش 250 نفر است و این تالار در مجموع دارای ظرفیت پذیرش 500 نفر میهمان می باشد. تالار پذیرایی زمرد در منطقه دربند قرار دارد و یکی از مجلل ترین تالار های شهر تهران است.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - میدان تجریش - خیابات فناخسرو - تالار پذیرایی زمرد

تالار قصر پارسیان تهرانپارس

تالار قصر پارسیان که در محدوده تهرانپارس قرار دارد دارای دو سالن مجزا با ظرفیت 1800نفر می باشد. این تالار دارای اتاق عقد مجزا و پارکینک اختصاصی به تعداد نامحدود نیز است. از ویژگی های این تالار می توان به ورود ماشین عروس به تالار،سالن های زیبا،فضای پارکینگ،اتاق عقد مجزا و . . . اشاره کرد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - خ استخر شمالی- خیابان صفایی فراهانی (244شرقی)- بعد از تقاطع خ شهید رجایی

تالار پذیرایی هتل شیان

تالار پذیرایی هتل شیان در پارک جنگلی شیان(لویزان) قرار دارد و دارای چشم انداز بی نظیری است.این تالار ظرفیت پذیرش 700 نفر میهمان را دارد و دارای اتاق عقد مجزا، پارکینگ اختصاصی، سفره خانه سنتی، کافی شاپ، محل بازی کودکان و . . . می باشد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - اتوبان امام علی - بعد از پل همت - خروجی لویزان (شیان) - پارک جنگلی شیان

تالار پذیرایی شب طلایی

تالار پذیرایی شب طلایی در مز شهر تهران محدوده میدان فردوسی قرار دارد و دارای دو سالن مجزا با ظرفیت پذیرش 350 نفر میهمان می باشد. با توجه به ظرفیت پذیرش تالار پذیرایی شب طلایی برای برگزاری مراسم عروسی، مراسم نامزدی ، عقد کنان و ولیمه مناسب می باشد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - خیابان سمیه - بین سپهد قرنی و ویلا - جنب دانشگاه امور اقتصادی - کوچه افشار پلاک 2

تالار پذیرایی قصر کمیل

تالار پذیرایی قصر کمیل واقع در جنوب تهران در محله اسلامشهر است. ظرفیت این تالار 100 نفر می باشد و دارای دو سالن به صورت مجزا است. از ویژگی های این تالار می توان به اتاق عقد مجزا، پارکینگ اختصاصی و . . . اشاره کرد.

آدرس: 
استان تهران - شهر اسلامشهر - خیابان زرافشان - خیابان امامزاده عقیل

صفحه‌ها