تبلیفات

باغ تالار شمس العماره

باغ تالار شمس العماره در غرب شهر کرج قرار دارد و دارای ظرفیت پذیرش 1500 نفر می باشد. این باغ تالار در سال 1395 افتتاح شده است و دارای اتاق عقد مجزا و داخل سالن می باشد.

آدرس: 
استان البرز - شهر کرج - بلوار پیام(قزلحصار) - بلوار حافظیه

باغ تالار گلستان کرج

باغ تالار گلستان کرج در منطقه خوش آب و هوای مهر شهر قرار دارد. این باغ تالار دارای دو سالن مجزا است و ظرفیت پذیرش 700 نفر میهمان را دارد. از ویژگی های مهم این باغ تالار می توان به اتاق عقد اختصاصی،پارکینگ اختصاصی،گل آرایی و بادکنک آرایی ویژه اشاره کرد.

آدرس: 
استان تهران - شهر کرج - مهر شهر - انتهای خیابان چمن - خیابان صنعتگران

باغ تالار پرنیا

باغ تالار پرنیا در غرب شهر تهران محدوده اتوبان باکری قرار دارد. این باغ تالار دارای اتاق عقد مجزا و پارکینگ اختصاصی می باشد. ظرفیت این باغ تالار 550 نفر است و دارای ویژگی های زیادی نظیر سفره خانه سنتی، کیفیت غذای مطلوب، آلاچیق، اب نما، آبشار مصنوعی و . . . می باشد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - ابتدای باکری شمال به جنوب - اولین خروجی سمت راست - خ اسحاقی - پلاک 3

باغ تالار ارس

باغ تالار ارس در منطقه شهریار قرار دارد و دارای سالن مجزا با ظرفیت 1000 میهمان است. این باغ تالار دارای پارکینگ اختصاصی، اتاق عقد مجلل، آتلیه و . . . است.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - اتوبان تهران ساوه - خروجی صباشهر شهریار به طرف سه راه آدران - محله آدران

باغ تشریفاتی گرنگالا

باغ تالار گرنگالا در شهر کرج محدوده عباس آباد قرار دارد. این باغ تالار دارای دو سالن مجزا در یک عمارت می باشد و جمعا ظرفیت پذیرش 900 نفر میهمان را دارد. از ویژگی های این باغ تالار می توان به پارکینگ اختصاصی و اتاق عقد مجزا و داخل سالن اشاره کرد.

 

آدرس: 
استان تهران - شهر کرج - محمد شهر- عباس آباد-خبایان زارعین - خیابان وحدت بعد از سه راهی سمت راست

باغ تالار گلستان ساوه

این باغ تالار دارای فضای سبز بسیار زیبایی می باشد. از ویژگی های این باغ تالار می توان به پارکینگ اختصاصی و اتاق عقد مجزا اشاره کرد. باغ تالار گلستان ساوه دارای ظرفیت پذیرش 1500 نفر میهمان می باشد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - جاده ساوه - سه راه آدران

باغ تالار آریا - شهریار

باغ تالار آریا در غرب شهر تهران و در محدوده خوش آب و هوای شهریار قرار دارد. باغ تالار آریا دارای ظرفیت پذیرش 1000 نفر میهمان می باشد و دارای دو سالن به صورت مجزا است.شروع فعالیت این باغ تالار از سال 1376 می باشد که بیش از دو دهه تجربه در این عرصه را نشان می دهد.

آدرس: 
استان تهران - شهر شهریار - میدان نماز - خیابان رزاق دوست (درختی)

باغ تالار کاظمی

خلاصه : تالار کاظمی در محدوده چیتگر (غرب شهر تهران) قرار دارد و دارای ظرفیت 1100 نفر می باشد. کیفیت خوب غذا یکی از مهم ترین ویژگی های این تالار می باشد. تالار کاظمی دارای پارکینگ اختصاصی و اتاق عقد مجزا است.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - اتوبان تهران به کرج، بعد از آزادگان، خروجی پارک چیتگر و شهرک گلستان، خیابان نسیم 2، روبروی مترو چیتگر

صفحه‌ها