تبلیفات

آتلیه هنر هفتم

آتلیه هنر هفتم در منطقه سعادت آباد قرار دارد و یکی از بهترین آتلیه های غرب تهران می باشد. این آتلیه علاوه فعالیت در زمینه عروسی در زمینه های عکاسی خانوادگی، عکاسی مدلینگ و عکاسی اسپرت نیز فعالیت دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - سعادت آباد - انتهای بلوار فرحزادی نرسیده به میدان کتاب - جنب بانک پاسارگاد - بوستان دوم ساختمان میلاد ط 3 - واحد 305

استودیو پنج

آتلیه پنج در محله یوسف آباد قرار دارد یکی از خدمات مهم این آتلیه مشاوره عکس برداری و فیلم برداری می باشد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - یوسف آباد - پایین تر از میدان کلانتری - نبش خیابان چهلم - پلاک 292 - طبقه 2

آتلیه پرنسا

آتلیه پرسا دارای دو شعبه یکی در شرق شهر تهران (رسالت) ودیگری در غرب شهر تهران (پونک)می باشد . این آـلیه دارای زیباترین باغ های اختصاصی و لوکیشن های خاص می باشد. پیشنهاد منوهای ویژه و خاص با قیمت های بسیار مناسب و باورنکردنی با کیفیت های خاص و ویژه.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - پونک - بالاتر ازهمت - اشرفی اصفهانی - نبش خیابان طباطبایی

استودیو تک شات

استودیو ت شات در غرب تهران قرار دارد و دارای پرسنل خانم و آقا می باشد. از ویژگی های این استودیو می توان به پکیج های متنوع اشاره کرد. آتلیه تک شات از بروزترین تجهیزات جهت ساخت کلیپ و عکسبرداری بهره مند است.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - ستاری شمال به جنوب - نرسیده به پیامبر غربی - نبش کوچه شاملو - پلاک 92 - طبقه 4 - واحد 15

آتلیه نورا

یکی از بهترین آتلیه ها در محدوده خیابان جردن بدون شک آتلیه عروس نورا می باشد که علاوه بر فعالیت عروسی فعالیت های دیگری در زمینه مدلینگ، عکاسی خانوادگی و . . . دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - خیابان جردن ( آفریقا ) - بالاتر از میرداماد - نبش کوچه آناهیتا - برج آناهیتا - طبقه 6

آتلیه نوربن

آتلیه نوربن در شمال تهران قراردارد و دارای کادر مجرب خانم و آقا است. این آتلیه در زمینه عروسی، نامزدی، کودک، مدلینگ و . . . فعالیت دارد.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - نیاوران - خیابان صادقی قمی - خیابان بوکان مجتمع البرز

آتلیه ورسای

آتلیه ورسای در شرق تهران و در محدوده تهران پارس قرار دارد این آتلیه با به کارگیری پرسنل مجرب و تحصیل کرده،کادر خانم و آقا، باغ اختصاصی محیطی امن و خانوادگی برای افراد مذهبی و محجبه ایجاد نموده است.

آدرس: 
استان تهران - شهر تهران - تهرانپارس – خیابان 196 شرقی – بین گیو و کادوس - جنب شیرینی فروشی شکلات - پلاک 512 - طبقه چهارم

صفحه‌ها