تالارهای پذیرایی خیابان دماوند

تالارهای خیابان دماوند

یکی از خیابان‌های شهر تهران که بورس تالارهای پذیرایی است خیابان دماوند است که در شرق تهران قرار گرفته است. خیابان دماوند یکی از بزرگترین و طولانی‌ترین خیابان‌های تهران است که از ابتدای سه راه تهرانپارس آغاز می‌شود و تا میدان امام حسین ادامه دارد. این خیابان اصلی بورس شغل‌های زیادی است؛ اما اگر یک بار از آن عبور کرده باشید وجود تالارهای پذیرایی و عروسی پرتعداد حتماً توجه شما را جلب کرده است.

این خیابان با توجه به دسترسی بسیار عالی که به اتوبان‌های باقری، امام علی، صیاد و بسیج دارد، یکی از بهترین خیابانها برای تالارهای پذیرایی شده است؛ چرا که علاوه بر دسترسی مناسب، دارای عرض بسیار مناسبی است و در بیشتر مواقع روز خالی از ترافیک است. خیابان دماوند در محدوده شرق تهران جز شناخته شده‌ترین خیابان‌ها است و از زمانهای قدیم تالارهای بسیاری در این خیابان قرار داشته اند.

خیابان دماوند تهران

در حال حاضر که در حال نوشتن این مقاله هستم 19 تالار فعال در خیابان دماوند قرار دارد. این تعداد تالار باعث شده که خیابان دماوند را به عنوان بورس تالارهای پذیرایی بشناسیم. تالارهای پذیرایی خیابان دماوند از ویژگی‌های زیاد و متنوعی برخوردار هستند؛ اما اگر بخواهیم با توجه به استانداردهای تعریف شده در سایت عروسی مارکت برترین آنها را معرفی کنیم نام این پنج تالار در  صدر قرار خواهند گرفت.

در شرق تهران تالارهای پذیرایی متعددی در حال فعالیت هستند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه تالارهای عروسی در شرق تهران با این تالارها آشنا شده و اطلاعات کاملی درباره آنها به دست آورید.

اگر شما جز افرادی هستید که قصد دارید تا در شرق تهران یک مراسم استاندارد و باشکوه (البته در تالار) برگزار کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مقاله همراه عروسی مارکت باشید.

1- تالار پذیرایی مسعود

معرفی تالار پذیرایی مسعود در خیابان دماوند - شرق تهران

تالار مسعود از تالارهای شرق تهران است که در محدوده خیابان دماوند قرار دارد. این تالار که در سال 1364 تأسیس شده است ظرفیت پذیرایی از 700 نفر میهمان را دارد. کیفیت غذای بسیار عالی و استاندارد از ویژگی‌های قابل توجه تالار پذیرایی مسعود است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه کافی است به صفحه اختصاصی تالار پذیرایی مسعود خیابان دماوند در وبسایت عروسی مارکت مراجعه کنید.

2- مجموعه تالارهای قصر یاس

تالار پذیرایی قصر یاس در خیابان دماوند

تالار پذیرایی قصر یاس در خیابان دماوند یکی از تالارهای شرق تهران است که در خیابان دماوند واقع شده است. ظرفیت این تالار 550 نفر است و دارای 2 سالن مجزا است. برای آشنایی کامل با این مجموعه می‌توانید به صفحه اختصاصی تالار پذیرایی قصر یاس در سایت عروسی مارکت مراجعه کنید.

3- تالار پذیرایی قصر کیان

تالار قصر کیان خیابان دماوند

تالار پذیرایی قصر کیان خیابان دماوند یکی از بهترین تالارهای شرق تهران است که سابقه چندین دهه برگزاری جشن های عروسی، عقد کنان، نامزدی، ولیمه و مجالس مختلف را دارد. این تالار با مدیریت آقای کیانی ظرفیت پذیرایی از 400 نفر میهمان را دارد. اگر برای برگزاری مراسم عروسی خود به دنبال تالار پذیرایی استاندارد با قیمت استثنایی هستید بدون شک تالار پذیرایی قصر کیان در خیابان دماوند با سال ها تجربه مدیریت و پرسنل مجرب و و کیفیت غذای عالی انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

4- تالار پذیرایی مجلل طریقت

تالار پذیرایی مجلل طریقت در خیابان دماوند

تالار پذیرایی طریقت در خیابان دماوند یکی از بهترین تالارهای عروسی شرق تهران است. این تالار دارای دو سالن مجزا و کاملا استاندارد است و ظرفیت آن 800 نفر است. تالار پذیرایی طریقت انتخاب بسیار مناسبی برای برگزاری مراسم عروسی با تعداد میهمان بالا در داخل شهر است. برای آشنایی بیشتر با تالار پذیرایی طریقت خیابان دماوند کافی است به صفحه اختصاصی این مجموعه در وبسایت عروسی مارکت مراجعه کنید.

5- تالار پذیرایی آرتمیس

تالار پذیرایی آرتمیس خیابان دماوند

تالار پذیرایی آرتمیس در خیابان دماوند از بهترین تالارهای شرق تهران است که دارای چهار سالن استاندارد مجزا است. تالار پذیرایی آرتمیس به صورت طبقاتی طراحی شده است و 500 نفر ظرفیت دارد. برای آشنایی کامل با این مجموعه به صفحه اختصاصی تالار پذیرایی آرتمیس خیابان دماوند در وبسایت عروسی مارکت مراجعه کنید.