عروسی مارکت - مرجع اطلاعاتی کامل برگزاری عروسی در شهر تهران

تبلیغات در عروسی مارکت

امروزه با گسترس روز افزون استفاده از شبکه اینترنت در بین عموم مردم، تبلیغ کسب و کارها و خدمات به صورت آنلاین گسترش و محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بسیاری از مشاغل، تبلیغات در رسانه‌های سنتی از قبیل روزنامه‌ها و مجلات را کنار گذاشته و برای معرفی خود ترجیح می‌دهند تا از بسترهای آنلاینی مثل وبسایت و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنند.

وبسایت عروسی مارکت با توجه به رسالت اصلی خود که معرفی کلیه خدمات و مشاغلی است که با برگزاری مراسم عروسی مرتبط هستند؛ محل مناسبی برای معرفی کسب و کارهایی است که به هر شکلی چه مستقیم یا غیرمستقیم با عروسی در ارتباط هستند.

سایت عروسی مارکت مکان مناسبی برای تبلیغات و معرفی جامع تالارها و باغ تالارهای عروسی، سالن‌های عقد و ازدواج، باغ‌های عکاسی، مزون‌های لباس عروس و داماد، قنادی‌های کیک و شیرینی، آتلیه‌ و استودیو‌های عکاسی و فیلمبرداری، گل فروشی، موسسات کرایه ماشین عروس، آرایشگاه عروس و داماد، هتل‌ها و موسسات تشریفات برگزاری مراسم عروسی است.

ما در عروسی مارکت همواره تلاش می‌کنیم تا برای برند سازی و معرفی کسب و کار شما به جامعه هدف، بستری مناسب و هوشمند را فراهم کنیم.

انواع تبلیغات در عروسی مارکت

تبلیغات در عروسی مارکت به دو صورت انجام می‌شود.

  1. بنرهای گرافیکی که 3 نوع است. بنر جایگاه A، جایگاه B و ستون کناری که در ادامه به طور کامل شرح داده خواهد شد.
  2. جایگاه کسب کار در صفحه مربوطه که محل قرارگرفتن برند شما در صفحه لیست کسب و کارها را تعیین می‌کند که این حالت نیز در همین صفحه به طور کامل معرفی خواهد شد.

بنرهای گرافیکی

بنر گرافیکی جایگاه A

مهمترین جایگاه در بین بنرهای گرافیکی عروسی مارکت، جایگاه A است. این جایگاه دقیقاً بعد از محل قرارگیری عنوان صفحه قرار دارد تا در نمایش صفحه به کاربر بلافاصله در معرض دید بیننده سایت قرار بگیرد. جایگاه A بین 3 بنر گرافیکی 728 در 90 پیکسلی به اشتراک گذاشته می‌شود. البته در هر بار نمایش صفحه فقط یک بنر بر اساس الگوریتم‌های از بین این 3 بنر گرافیکی در این جایگاه نمایش داده می‌شود. البته این نکته در نظر گرفته شده است که در تعداد نمایش بنرها بین 3 گزینه عدالت و برابری رعایت شود.

چنانچه شما قصد داشته باشید تا این جایگاه را به صورت کامل در اختیار کسب و کار خود داشته باشید، می‌توانید با خرید هر 3 بنر در جایگاه A به این هدف برسید. در این حالت در تمامی حالات نمایش جایگاه A فقط بنر کسب و کار شما نمایش داده خواهد شد. با خرید هر 3 بنر جایگاه A، عروسی مارکت برای شما تخفیف نیز قائل می‌شود.

بنرهای گرافیکی جایگاه A در همه صفحات تالار، باغ تالار، سالن عقد، آتلیه، آرایشگاه عروس و داماد، مزون لباس عروس و داماد، باغ عکاسی، قنادی کیک و شیرینی عروس، اجاره ماشین عروس، تشریفات عروسی، گالری گل، سایر مشاغل مرتبط با عروسی، گالری تصویر، مقاله و ویدیو و تمامی صفحات زیرمجموعه این دسته بندی‌ها نمایش داده می‌شود.

در تصویر زیر شکل نمایش بنرهای گرافیکی جایگاه A و B در حالت دسکتاپ و مبایل نشان داده شده است. همانطور که ملاحظه می‌فرمایید در نمایش دسکتاپ بنرهای گرافیکی جایگاه A و B به صورت افقی در کنار هم نمایش داده می‌شوند. اما در نمایش مبایل بنر جایگاه A در بالا و بنر جایگاه B در پایین به نمایش در می‌آید

بنرهای گرافیکی جایگاه A و B در حالتهای صفحه نمایش دسکتاپ و موبایل

بنر گرافیکی جایگاه B

در دو تصویر بالا محل نمایش بنر گرافیکی جایگاه B مشخص شده است. جایگاه B نسبت به جایگاه A هزینه کمتری برای شما دارد. این جایگاه نیز همانند جایگاه A بین 3 بنر گرافیکی به اشتراک گذاشته می‌شود. در هر بار نمایش صفحه از بین این 3 بنر یک بنر با توجه به الگورتیم‌های سایت انتخاب شده و به نمایش در می‌آید. فراموش نکنید که در این الگوریتم‌ها موضوع عدالت در تعداد نمایش بنرها مورد توجه قرار گرفته است.

چنانچه شما بخواهید این جایگاه را نیز به صورت کامل در اختیار خود داشته باشید، با خرید هر 3 بنر در جایگاه B در تمامی حالات نمایش جایگاه B فقط بنر کسب و کار شما در این جایگاه نمایش داده خواهد شد. در این حالت نیز با خرید هر 3 بنر جایگاه A، عروسی مارکت برای شما تخفیف نیز قائل می‌شود.

بنرهای گرافیکی جایگاه B نسبت به جایگاه A در صفحات کمتری از سایت عروسی مارکت به نمایش در می‌آیند. یکی از دلایل ارزانتر بودن بنرهای این جایگاه نسبت به جایگاه A همین نکته است. بنرهای جایگاه B در صفحات نهایی کسب و کارهای تالار، باغ تالار، سالن عقد، آتلیه، آرایشگاه عروس و داماد، مزون لباس عروس و داماد، باغ عکاسی، قنادی کیک و شیرینی عروس، اجاره ماشین عروس، تشریفات عروسی، گالری گل و سایر مشاغل مرتبط با عروسی نمایش داده می‌شوند. منظور از صفحات نهایی، صفحه ای هست که یک کسب کار واحد را معرفی می‌کند. صفحات مادر و لیست کسب و کارها صفحه نهایی محسوب نمی‌شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه بنرهای جایگاه A و B و سفارش بنر کافی است با شماره تلفن 09388114005 به صورت مستقیم یا از طریق واتساپ تماس بگیرید.

بنر گرافیکی ستون کناری

بنرهای ستون کناری همانطور که از اسم آنها پیداست در یک ستون کناری نمایش داده می‌شوند. این ستون کناری در صفحه نهایی کسب و کارهای تالار، باغ تالار، سالن عقد، آتلیه، آرایشگاه عروس و داماد، مزون لباس عروس و داماد، باغ عکاسی، قنادی کیک و شیرینی عروس، اجاره ماشین عروس، تشریفات عروسی، گالری گل و سایر مشاغل مرتبط با عروسی ظاهر می‌شوند. سایز این بنرها 420 در 90 پیکسل است. بنرها در یک ستون و زیر همدیگر قرار می‌گیرند و کاربر با کلیک بر روی هر بنر به صفحه مقصد تعیین شده هدایت می‌شد.

در نمایش دسکتاپ این ستون کناری در کنار ستون اصلی قرار می‌گیرد. اما نمایش مبایل از آنجاییکه عرض صفحه نمایش کوچک می‌شود. این ستون کناری حذف شده و در عوض بنرها در یک محدوده ثابت (fixed) در پایین صفه به صورت چرخشی نمایش داده می‌شوند.

برای رعایت عدالت در تعداد نمایش بنرها، ترتیب آنها در طول روز در فواصل زمانی تعیین شده بر اساس الگوریتمهای سایت جابجا و تغییر می‌کند. به این ترتیب شانس حضور در ابتدای صف برای همه بنرها حفظ می‌شود. در حال حاضر حداکثر تعداد بنر تصویری که می‌توانند در جایگاه بنرهای گرافیکی ستون کناری نمایش داده شوند، 10 بنر است.

فرمت بنرهای گرافیکی جایگاه A، B و بنرهای ستون کناری jpg و webp می‌باشد.

در تصویر زیر موقعیت بنرهای ستون کناری در حالت صفحه نمایش دسکتاپ و موبایل مشخص شده است.

بنرهای گرافیکی ستون کناری در حالتهای صفحه نمایش دسکتاپ و موبایل

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه بنرهای جایگاه ستون کناری و سفارش، کافی است با شماره تلفن 09388114005 به صورت مستقیم یا از طریق واتساپ تماس بگیرید.

جایگاه کسب کار در صفحات لیست

عروسی مارکت علاوه بر بنرهای گرافیکی، ابزار دیگری نیز برای تبلیغات در اختبار شما قرار می‌دهد.این ابزار موقعیت (position) کسب و کار در صفحه مادر نام دارد.

در وبسایت عروسی مارکت مشاغل مرتبط با عروسی در دسته بندی‌های متنوعی قرار دارند. مثل تالار، باغ تالار و ... با توجه به تعداد زیاد کسب و کارها در شهر بزرگ تهران، عروسی مارکت هر یک از این مشاغل را در گروه‌های کوچکتری که بر اساس منطقه جغرافیایی تعیین شده اند قرار می‌دهد. به عنوان مثال با مراجعه به صفحه باغ تالارهای عروسی در تهران، ملاحظه خواهید کرد که باغ تالارهای تهران بر اساس منطقه جغرافیایی در گروه‌‌های جدیدی از جمله باغ تالارهای گرمدره، باغ تالارهای احمدآباد مستوفی، باغ تالارهای شهریار و ... قرار گرفته اند.

با کلیک بر روی هر یک از این گروه‌ها به صفحه ای هدایت خواهید شد که لیست تمامی کسب کارها در آن منطقه را نمایش می‌دهد. به عنوان مثال با مراجعه به صفحه باغ تالارهای گرمدره، تمامی باغ تالارهایی که در این منطقه هستند به صورت لیست به شما نمایش داده می‌شوند. از آنجاییکه تعداد این کسب و کارها ممکن است زیاد باشد، عروسی مارکت از صفحه بندی استفاده می‌کند و در هر صفحه 12 ایتم به شما نمایش داده می‌شود. در صفحه لیست باغ تالارهای گرمدره، با توجه به تعداد زیاد باغ تالارها در این منطقه، 3 صفحه ایجاد شده است. (تصویر زیر)

صفحه بندی در صفحات لیست کسب و کارها

تجربه و تحقیقات نشان داده است که در بین صفحات لیست، اولین صفحه، بیشترین ارزش را دارد. اکثر کاربران فقط به صفحه اول مراجعه می‌کنند و کمتر دیده می‌شود که سری به صفحات دوم، سوم و ... بزنند. دقیقا مشابه رفتاری که کاربران در صفحه نتایج گوگل از خود نشان می‌دهند. احتمالا شما هم می‌دانید که رقابت در بین سایتهای مختلف برای حضور در صفحه اول و حتی 3 رتبه نخست صفحه اول است و کسب رتبه در صفحات دوم، سوم و بالاتر از نظر سئو، ارزشی ندارد.

حال با توجه به موضوع مطرح شده، حضور کسب و کار شما در صفحه اول لیست حائز اهمیت می‌شود. در عروسی مارکت در فواصل زمانی مشخص موقعیت قرارگرفتن کسب و کارها در صفحه اول تغییر می‌کند. به این ترتیب کسب و کاری که در زمان فعلی  در صفحه اول ظاهر می‌شود، ممکن است چند ساعت بعد در این صفحه مشاهده نشود. این کار برای رعایت عدالت در بین کسب و کارها انجام می‌شود، تا همه کسب و کارهای در لیست صفحه مادر خود، امکان حضور در صفحه اول را داشته باشند.

صفحه لیست کسب و کارها

شما می‌توانید با رزرو کسب و کار خود در در صفحه شماره یک از صفحه مادر، حضور خود را برای مدت مشخص در این صفحه تضمین کنید. البته همانطور که گفته شد 12 جایگاه در صفحه شماره یک وجود دارد. بنابراین فقط امکان رزرو 12 کسب و کار برای صفحه شماره 1 از هر صفحه لیست وجود دارد.

برای رعایت عدالت در بین کسب و کارهای رزرو شده، ترتیب این جایگاه‌ها نیز در ساعتهای خاصی از روز تغییر می‌کند. به این ترتیب اگر به عنوان مثال 4 کسب و کار الف، ب، ج و د جایگاه خود را در صفحه 1 رزرو کرده باشند در ساعات خاصی ممکن است ترتیب نمایش به صورت الف - د - ب - ج باشد و در ساعت دیگری به صورت ج - ب - د - الف

این کار بخصوص در زمانیکه کاربران از موبایل برای دیدن سایت استفاده می‌کنند، ارزش بیشتری پیدا می‌کند. در صفحه نمایش موبایل با توجه به عرض کم صفحه نمایش، ایتم ‌ها در زیر هم قرار می‌گیرند. در این وضعیت مسلما ایتم‌هایی که در ابتدای لیست نمایش قرار گرفته اند، شانس بیشتری برای دیده شدن نسبت به آیتم‌هایی دارند که در پایین لیست حضور دارند.

چنانچه در مورد جایگاه کسب و کار هر سوالی دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه جایگاه‌ها و رزرو جایگاه کافی است با شماره تلفن 09388114005 به صورت مستقیم یا از طریق واتساپ تماس بگیرید.