استایل بوهو

[insert-aparat:QmWYK]

استایل بوهو سبکی است که از نوع زندگی و نوع پوشش مردم کوچ نشین که در غرب جمهوری چک بودند الهام گرفته شده است.ئدر واقع در این سبک از زندگی آزادانه غالبا از دامن ها و پیراهن های بلند و چین دار، بلوزهای روستایی، جلیقه های کوتاه، جواهرات چوبی، کیف های منجوق کاری و قلاب دوزی شده، صندل های کار شده و نگین دار و سایر اِلِمان های طبیعی مثل چوب، گل های طبیعی، فانوس، ریسه های نور و شمع استفاده می‌شود.

می‌توان گفت در اروپا سبک بوهو مربوط به افرادی است که روش زندگی متفاوتی دارند و به هنر و موسیقی علاقمندند و می‌توان گفت سبکی راحت و طبیعی است که تمام ویژگی های آن از طبیعت الهام گرفته شده است. ولی باید به این نکته توجه داشت که اگر علاقه مند هستید تا عروسی شما با این سبک برگزار شود، باید در تمامی بخشهای مراسم آن را رعایت کرد نه فقط در دسته گل یا لباس. در غیر اینصورت تناقض عجیبی در مراسم شما ایجاد خواهد شد.

طراحی های جانبی این سبک میتواند با استفاده از طناب های کنفی، بطری های شیشه ای، پارچه های حریر و گل های وحشی انجام شود. همچنین در این استایل از رنگ های ملایم مثل شیری، بژ و صورتی کم رنگ استفاده می‌شود تا هماهنگی با طبیعت رعایت شود.

لباس عروس های بوهو معمولا لباسهایی آزاد و کمی گشاد هستند و از پارچه های نازک مثل ابریشم و حریر و تورهای سبک در دوخت آنها استفاده می‌شود. اگر سبک بوهو مورد علاقه شما است به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای کفش عروس از صندل هایی که با سنگ و نگین تزیین شده اند استفاده کنید.

مدل موی باز و رها یا شینیون های شل که با تاج گل دیزاین شده است هم انتخاب خیلی مناسبی است. آرایش صورت در سبک بوهو باید بسیار ساده و لایت باشد و برای دسته گل هم بهتر است از گل های وحشی استفاده شود که نظم مشخص و خاصی هم ندارند.

کسانی که دوست دارند عروسی ساده و در عین حال شیک و به یاد ماندنی داشته باشند، می‌توانند از این سبک استفاده کنند.

اگر شما هم علاقه مند به برگزاری مراسم به سبک بوهو و روستیک هستید خانه عقد نیکی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.