سالن های عقد شمال تهران

عروسی مارکت لیست بهترین سالن‌های عقد در شمال تهران که برای برگزاری مراسم عقد و عروسی مناسب هستند را برای شما تهیه کرده است.

اگر کماکان در انتخاب بین سالن‌های عقد و ازدواج در شمال تهران شک و تردید دارید و یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید کافیست یا از طریق واتساپ و یا پر کردن فرم ثبت شماره تماس با کارشناسان عروسی مارکت تماس بگیرید. مشاوره عروسی مارکت برای شما رایگان است.

صفحه‌ها

سالن‌های عقد شمال تهران

شمال تهران منطقه ای است که در آن سالن و خانه های عقد بسیاری را می‌توان یافت. از آنجاییکه بعد از ویروس کرونا بسیاری از افراد علاقه مند به برگزاری مراسم‌های خصوصی با کیفیت بالا شدند و از تعداد میهمانان در مراسم عروسی کاسته شد؛ دیگر نیازی به عمارت‌های بزرگ و لوکس نبود و امکان برگزاری مراسم در یک لوکیشن اختصاصی نیز امکان پذیر بود.

در این زمان سالن‌ها و خانه های عقد بسیاری در شهر تهران شروع به فعالیت کردند که خدمات بسیار با کیفیتی را نیز ارائه می‌دهند. بسیاری از این خانه ها و سالن‌های عقد که بعضی از آنها شناخته شده هم هستند در شمال تهران واقع شده اند.

 قیمت سالن‌های عقد در شمال تهران

قیمت سالن‌های عقد و لوکیشن‌هایی که امکان برگزاری مراسم عقد و عروسی با ظرفیت پایین را دارند به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع لوکیشن (سالن عقد، خانه عقد، عمارت ویلایی) نوع و کیفیت خدمات، تاریخ و ساعت برگزاری مراسم، تعداد میهمان، نوع منو انتخابی و ... همگی از عواملی هستند که در قیمت سالن‌های عقد تاثیرگزار خواهند بود.

شمال تهران دارای مزیت بسیار است زیرا هم دارای سالن‌های اقتصادی است و هم دارای لوکیشن‌ها و خانه عقد های لوکس، بنا بر این در این منطقه میتوان لوکیشن‌هایی با نرخ متنوعی نیز یافت.

 گران‌ترین سالن‌های عقد در شمال تهران

از گران‌ترین سالن‌های عقد شمال تهران می‌توان از خانه عقد ملل، خانه عقد تشریفاتی و خانه عقد یاس نام برد که جز لوکس‌ترین عمارت‌های عقد شهر تهران نیز هستند.

این لوکشین‌ها خدمات بسیار خاص و لاکچری ارائه می‌دهند و با توجه به این موضوع نسبت به سایر سالن‌های عقد شمال تهران قیمت بالاتری دارند.

سالن عقد قیمت مناسب در شمال تهران

اگر بخواهیم سالن‌های عقد با نرخ مناسب در شمال شهر تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم به نام‌هایی نظیر سالن عقد نقره، سالن عقد لکسون و سالن عقد جشن من خواهیم رسید.

این سالن‌های عقد امکانات مناسبی دارند و امکان ثبت عقد به صورت رسمی نیز در آنها وجود دارد و از همه مهم‌تر اینکه نرخ و قیمت آنها نیز مناسب و اقتصادی است.