تبلیفات

مدل موی عروس

تاثیر مدل مو روی لباس عروس

سعی کنید بطور مداوم و همیشگی به موهایتان رسیدگی کنید و اینکار محدود به یک ماه آن هم برای زیبایی و  درخشیدن دریک شب نباشد. برای آنکه مدل موی عروس بسیار زیبا و ظریف از کار در بیاید یکی از مهم ترین اصول این است که موهایی نرم و لطیف و براق داشته باشد.

 اگر جزو آن دسته هستید که ریزش مو دارید و موهایی شکننده و خشک دارید پیشنهاد ما به شما این است که از چندین ماه قبل از عروسی به یک متخصص مو مراجعه کنید.

حتماً قرص های ویتامین و میوه و سبزیجات زیاد مصرف کنید که هم برای پوستتان مفید است و باعث می‌شود آرایش عروس زیباتری داشته باشید و هم برای موهایتان بسیار ضروری است.

 برای موهایتان از یک ماه قبل از عروسی از انواع ماسک و تقویت کننده و سرم مو استفاده کنید تا در روز عروسی مو های شاداب داشته باشید که به آسانی هر مدلی که می‌خواهید به آن بدهید.

 

 

مدل موی عروس باز

اگر دوست دارید که موهایتان را باز بگذارید باید به این نکته توجه داشته باشید که موهایتان باید اندازه اش تا سر شانه یا بلندتر باشد تا جذابیت داشته باشد، اگر اندازه موهایتان کوتاه تر است این فکر را از سرتان بیرون کنید.

   نکته دوم این که اگر دوست دارید که موهایتان باز باشد ؛ لباسی انتخاب کنید که آستین نداشته باشد و یا از مدل های دکلته باشد.

 

 

انتخاب تاج یا تل عروس

تاج از آن اکسسوری هایی است در تمام دوران مورد توجه بوده است امروزه کلکسیون متنوعی از تاج و تل و گیره سر عروس وجود دارد که با توجه به تنوع تمام سلیقه ها را در بر می گیرد و شما به آسانی میتوانید آن چیزی را انتخاب کنید که هم با مدل موهایتان و هم با فرم صورتتان هم خوانی داشته باشد.

به این نکته توجه داشه باشید که نوع اکسسوری مو در رابطه مستقیم با مدل موی عروس است.

 

 

مدل موی عروس با گردنبند

اگر لباستان دارای یقه خاصی است و دوست دارید مدل یقه و کاری که بر روی ان انجام شده بیشتر به چشم بیاید بشما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً مدلهایی را برای موهایتان انتخاب کنید که در آن موها کامل جمع می‌شود برای بهتر جلوه کردن گردنبند نیز مدل پیشنهادی برای موی عروس همان شینیون جمع است.

بعضی لباسها هستند که از پشت باز هستند یا لباسهایی که یقه هارتلی دارند، برای این که لباستان بهتر به چشم بیاید حتماً موهایتان را جمع کنید.

اگر بر روی لباستان بسیار کار شده است و یا از پارچه ای پر طرح مانند گیپور گلدار یا دانتل در آن استفاده شده است به شما پیشنهاد می کنیم که برای مدل موی عروس، مدلی ساده و شیک را انتخاب کنید.

بعضی لباسها هستند که از پشت باز هستند یا لباسهایی که یقه هارتلی دارند، برای این که لباستان بهتر به چشم بیاید حتماً موهایتان را جمع کنید.

اگر بر روی لباستان بسیار کار شده است و یا از پارچه ای پر طرح مانند گیپور گلدار یا دانتل درآن استفاده شده است به شما پیشنهاد می کنیم که برای مدل موی عروس، مدلی ساده و شیک را انتخاب کنید.

 

 

موهای فردار عروس

ریسک کنید و شینیونی با مو های فر انتخاب کنید، این سبک مو بسیار جذاب و منحصر به فرد خواهد بود مخصوصا اگر موهایی طبیعی و رنگ نشده دارید. البته این انتخاب بسیار سلیقه ای است و حتماً با آرایشگرتان مشورت کنید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

چند نکته درباره مدل موی عروس :

برای کوتاهی و مرتب کردن موهایتان حتماً از 1 یا 2 هفته قبل از عروسی اقدام کنید و پیشنهاد ما به شما این است که در حد نوک گیری و مرتب کردن مو باشد، اگر قصد جمع کردن و شینیون موهایتان را دارید بهتر است به موهایتان مدل خاصی ندهید تا مدل دادن به موهایتان آسان تر باشد.

اگر تا به حال موهایتان را رنگ و یا هایلایت و دکلره نکرده اید بهتر است ریسک نکنید و برای عروسیتان هم با رنگ طبیعی موهایتان ظاهر شوید، اما اگر بازهم دوست دارید که برای عروسی چهره متنوع تری داشته باشید حتماً هر تغییری در رنگ موهایتان را دوهفته قبل از عروسی انجام دهید که اگر آن چیزی نشد که دل تان می‌خواهد زمان ترمیم وجود داشته باشد.

 

«عروسی مارکت»

برچسب ها: