تبلیفات

برترین عطر های سال 2021

برای انتخاب عطر باید به نکات مختلفی توجه کنید، شاید ندانید اما عطر نشان دهنده شخصیت شما خواهد بود، عطر مانند امضا شماست و زمانی که وارد جمعی می شوید اولین چیزی که در ذهن افراد خواهد ماند بوی عطر شماست، پس باید در انتخاب عطر نهایت دقت را داشته باشید.

در این مقاله به شما عزیزان ده تا از بهترین رایحه هایی که در سال 2021 انتخاب شده اند را معرفی می کنیم.

ادو پرفیوم زنانه اسپلندیا جاسمین نویر بولگاری:

این عطر با رایحه گرم، تلخ و شیرین انتخابی بسیار شیک و مناسب برای زمستان است. رایحه ابتدایی آن: گل گاردنیا و یاسمن اسپانیایی، رایحه میانی شامل: یاسمن عربی و یاسمن مصری و رایحه پایدار آن: چوب های نفیس از جمله چوب سرو هستند تا نتیجه ای جذاب، شیک و شیرین را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

 

پرفیوم زنانه میس دیور لو پرفیوم دیور:

ترکیبات این عطر شامل نارنگی، رز بلغاری، رز ترکی، نعناع هندی، وانیل و کهربا است. خرید این عطر یک انتخاب بی نظیر با رایحه ای گرم و شیرین است تا تلفیقی فوق العاده با سرمای زمستان شود. این عطر بهترین گزینه برای قرارهای ملاقات مهم و ویژه است.

 

 

پرفیوم سی کی اترنیتی زنانه:

یک انتخاب ویژه برای سردترین فصل سال، رایحه ابتدایی این عطر: فریزیا، داوودی و مریم گلی، رایحه میانی: موگه (زنبق دره یا گل برف)، سوسن سفید، گل همیشه بهار و نرگس و رایحه پایدار آن: نعناع هندی، چوب صندل و عنبر است.

 

 

پرفیوم اکسترکت مارما تیزیانا ترنزی:

یک انتخاب ویژه، با رایحه گرم و تلخ خود از همان ابتدا با بسته بندی و جعبه شیک خود تفاوتش را به رخ می کشد. رایحه ابتدایی آن: ترنج تلخ، یلانگ یلانگ، یاس، انگور فرنگی سیاه و بلوط همیشه سبز، رایحه میانی آن: آنجلیکا (سنبل ختایی)، ریشه زنبق، چوب آگار، نیلوفر آبی، چوب نیلوفر آبی، زیره و عسل و رایحه پایانی آن: نعناع هندی (پچولی)، پودر کاکائو، چوب صندل، لادن، کریستال های عنبر، گیاه افسنتین و صمغ اپوپوناکس هستند که رایحه های بی نظیر این عطر را شامل می شوند.

 

 

پرفیوم شنل کوکو نویر:

یک رایحه گرم و شیرین،رایحه اولیه این عطر خوشبو و لاکچری: برگ تنباکو، ادویه جات، رایحه میانی: لوبیای تونکا،  شکوفه توتون، وانیل، کاکائو و رایحه پایدار آن: میوه‌های خشک و چوب هستند. این عطر با یک رایحه شرقی انتخاب جذاب و ویژه ای برای فصل زمستان است.

 

 

ادو پرفیوم مردانه پگاسوس پرفیوم دو مارلی:

یک عطر گرم و تلخ که از رایحه ابتدایی و بی نظیر: ترنج، گل آفتابگردان و زیره ساخته شده که پس از مدتی جای خود را با رایحه میانی: گل یاسمین، بادام تلخ و اسطوخودوس عوض می کنند و در رایحه پایانی نیز ترکیبی از: وانیل، چوب صندل و کهربا به مشام می رسد. این محصول فوق العاده حس قدرت، اصالت و اعتماد به نفس را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

ادو پرفیوم مردانه گیلتی ابسولو گوچی:

یک انتخاب خاص، رایحه ى ابتدایی این عطر شامل چرم است، در رایحه میانی: پچولی (نعناع هندی) و برگ سرو را جای داده است و قسمت انتهایی متشکل از: وتیور و نت هاى چوبى است. اگر به دنبال عطری منحصر به فرد هستید و به رایحه چرم و چوب نیز علاقه مندید، ادو پرفیوم مردانه گیلتی ابسولو گوچی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

 

ادو پرفیوم مردانه اینتنسو پور هوم دلچه گابانا:

نت‌های آغازین این عطر شامل: اسطوخودوس، نت‌های دریایی، ریحان، گل شمعدانی و گل همیشه بهار، نت های میانی: موپل (نوعی چوب که برگرفته از آفریقای جنوبی است)، مریم گلی، تنباکو و سبوس و نت های پایانی آن: لادن، چوب صندل، مشک و سرو هستند. همه این ها به معنی این است که شما با یک عطر گرم، تلخ و شیرین مواجه هستید و می توانید یک خرید مناسب برای فصل سرد سال داشته باشید.

 

 

ادو پرفیوم مردانه وایکینگ کرید:

یک عطر کاملاً لوکس با رایحه ای ملایم، تلخ و شیرین! رایحه ابتدایی آن: ترنج کالابریایی، لیمو سیسیلی و دانه ی فلفل صورتی، رایحه میانی: دانه فلفل، گل رز بلغاری و نعناع فلفلی و رایحه پایانی آن متشکل از: چوب صندل هندی، وتیور هائیتی، پچولی(نعناع هندی) و اسطوخودوس است تا نتیجه ای از عطر و بوی چوبی مرکباتی را برایتان به ارمغان بیاورد.

 

 

تروساردی بلک اکستریم:

این عطر بر پایه رایحه‌های اشرافی چرم ساخته شده که با رایحه‌های چوبی ظریف احاطه شده است. ترکیب این عطر با رایحه‌های درخشان و نشاط بخش ترکیب لیموی ایتالیایی و رایحه‌های اروماتیک دریایی آغاز می‌شود. رایحه میانی از رایحه‌های میوه‌ای – خوراکی تشکیل شده است که نقش اصلی آن را آلوی سیاه ایفا می‌کند و جذابیتی مدرن و متمایز به رایحه پودری زنبق ایتالیایی ارائه می‌دهد. رایحه پایانی از وتیور و نعنا هندی تشکیل شده و با رایحه چرم تقویت شده است.

 

 

 

 

«عروسی مارکت»

 

برچسب ها: