با گسترس روز افزون استفاده از شبکه اینترنت در بین عموم مردم، تبلیغات خدمات و کسب و کارها به صورت آنلاین گسترش و محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

بسیاری از مشاغل ترجیح می دهند تا برای معرفی و تبلیغ خود از بسترهای آنلاینی مثل وب سایت ها و شبکه های اجتماعی استفاده کنند و تبلیغات در رسانه های سنتی از قبیل روزنامه ها و مجلات را کنار گذاشته اند.

وبسایت عروسی مارکت با توجه به رسالت اصلی خود که معرفی کلیه خدمات و مشاغلی است که به طور مستقیم با برگزاری مراسم عروسی مرتبط هستند، جایگاه مناسبی برای معرفی کسب و کار شما در این زمینه است.

ما همواره تلاش می کنیم تا بستری مناسب و هوشمند برای برند سازی و معرفی کسب و کار شما به جامعه هدف را فراهم آورده و آن را بهبود ببخشیم.

وب سایت عروسی مارکت مکان مناسبی برای تبلیغات و معرفی جامع تالارها و باغ تالارهای عروسی، سالن های عقد و ازدواج، مزون های لباس عروس و داماد، قنادی های کیک و شیرینی، آتلیه ها و استودیو های عکاسی و فیلمبرداری، گل فروشی ها، موسسات کرایه ماشین عروس، آرایشگاه عروس و داماد، هتل ها و موسسات تشریفات برگزاری مراسم عروسی است.

انواع تبلیغات در عروسی مارکت

بنرهای گرافیکی

جایگاه A: این جایگاه شامل یک بنر تصویری 728 در 120 پیکسل می باشد که برای مدت معین شده در بالای تمامی صفحات نهایی محتواهای تالار، باغ تالار، آتلیه، سالن عقد، مزون لباس عروس، مزون لباس داماد، آرایشگاه عروس، آرایشگاه داماد، گل فروشی، اجاره ماشین عروس، کیک و شیرینی عروس و تشریفاتی های عروس به نمایش در می آید.

جایگاه B: این جایگاه شامل یک بنر تصویری 728 در 120 پیکسل می باشد که برای مدت معین شده فقط در بالای صفحات نهایی یکی از محتواهای تالار، باغ تالار، آتلیه، سالن عقد، مزون لباس عروس، مزون لباس داماد، آرایشگاه عروس، آرایشگاه داماد، گل فروشی، اجاره ماشین عروس، کیک و شیرینی عروس و تشریفاتی های عروس به نمایش در می آید.

نکته: بنر تبلیغاتی شما فقط در صفحه نهایی محتواهایی به نمایش در می آید که از نوع همان کسب و کار باشد. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما در زمینه آتلیه عکاسی و فیلمبرداری است، بنر گرافیکی تبلیغاتی شما فقط در بالای صفحات نهایی کسب و کارهای اتلیه ظاهر می شود.

جایگاه C: این جایگاه شامل یک بنر تصویری 728 در 120 پیکسل می باشد که برای مدت معین شده در بالای تمامی صفحات نهایی گالری تصویر به نمایش در می آید.

باکس های هوشمند

در باکس های هوشند تبلیغات از بنرهای گرافیکی استفاده نمی شود و وبسایت به صورت اتوماتیک اطلاعات مورد نیاز خود را از داده های کسب و کار مورد نظر استخراج می کند.

جایگاه D: در این جایگاه کسب و کار شما در صفحه اول از دسته بندی جغرافیایی خود قرار می گیرد.به عنوان مثال یک سالن عقد را در نظر بگیرید که در شرق تهران فعالیت دارد. این کسب کار در صورت رزرو نبودن جایگاه های صفحه اول سالن عقد های شرق تهران در ادرس (http://aroosimarket.com/محضر/شرق-تهران) می تواند برای مدت معین شده در این صفحه حضور داشته باشد.

نکته: در صفحه اول مناطق جغرافیایی هر کسب و کار حداکثر 12 باکس حضور دارند. ترتیب قرار گرفتن این 12 باکس به صورت تصادفی در هر بار نمایش صفحه تغییر می کند.

جایگاه E: در این جایگاه که با عنوان پیشنهاد عروسی مارکت شناخته می شود، کسب کار مورد نظر برای مدت معین شده در نوار کناری (sidebar) صفحه مادر مشاغل خود ظاهر می شوند. به عنوان مثال یک سالن عقد در سایدبار صفحه http://aroosimarket.com/محضر نشان داده می شود.

اگر علاقه مند هستید که کسب و کار خود را در سایت عروسی مارکت معرفی کنید

می توانید از طریق واتس آپ و یا به صورت مستقیم (تماس تلفنی) با مشاوران تبلیغات سایت عروسی مارکت در تماس باشید