رسم پرتاب دسته گل

احتمالا شما هم در شبکه های مجازی ویدئوهای جالب و زیادی در رابطه با پرتاب دسته گل عروس مشاهده کرده اید. اما آیا با فلسفه پرتاب دسته گل توسط عروس آشنایی دارید؟ آیا می دانید که چرا عروس خانم ها در روز عروسی خود این کار را انجام می دهند؟ در این ویدیو به این سوال پاسخ خواهیم داد.

نکات مهم خرید دسته گل عروس

نکات مهم انتخاب دسته گل عروس

یکی ازانتخاب های مهم روز عروسی برای عروس و داماد انتخاب مدل دسته گل عروس هست که برای انتخاب می بایست به پارامتر های زیادی توجه کنید. هماهنگ بودن و همخوانی لباس عروس با دسته گل عروس در روز عروسی بسیار مهم است و اگر به درستی دسته گل عروس را انتخاب نکنید باعث این خواهد شد که جلوه لباس عروس به چشم نیاید.در این ویدئو با کارشناس گل به توضیح و بررسی این موضوع پرداخته ایم.

هزینه های عروسی بر عهده کیست؟

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با هزینه های شروع یک زندگی مشترک توضیحاتی را ارائه دهیم و به بررسی هزینه هایی بپردازیم که خانواده عروس و داماد باید در مراحل مختلف از خواستگاری گرفته تا جشن عروسی متقبل شوند تا یک وصلت انجام شود.

راهنمای انتخاب دسته گل عروس

راهنمای انتخاب دسته گل عروس

دسته گل عروس بدون شک یکی از اجزای ضروری مراسم عروسی می‌باشد و مواردی از جمله نوع گل، رنگ، اندازه و حتی دیزاین و طراحی دسته گل از نکات بسیار مهمی است که در انتخاب دسته گل باید به آنها توجه شود و در این مقاله تلاش می‌کنیم تا بررسی آنها بپردازیم.

برچسب ها: 

صفحه‌ها

اشتراک در گل عروس