معرفی 5 مزون لباس عروس در خیابان امیراکرم + تخفیف

پنج مزون برتر لباس عروس در خیابان امیر اکرم را در این ویدئو خدمت شما عزیزان معرفی می کنم.

معرفی پنج محضر شهر تهران

در این ویدیو 5 محضر که از معروفترین دفاتر عقد و ازدواج در تهران هستند را معرفی می کنیم.

جهیزیه داماد

در این ویدیو قصد داریم تا درباره تاریخچه جهیزیه و اینکه عروس خانم و آقا داماد باید چه جهیزیه ای را تهیه کنند صحبت کنیم. لطفا تا انتهای این ویدیو با ما همراه باشید.

چرا باید قبل از ازدواج به مشاوره مراجعه کنیم؟

دوستان، تا زمانی که به مشاوره ازدواج مراجعه نکرده اید از شما خواهش می کنیم که ازدواج نکنید! از مشاوره ازدواج نترسید و حتما قبل از ازدواج به مشاوره ازدواج مراجعه کنید.

خیانت - لایو اینستاگرام - قسمت پنجم

در این ویدیو به ارائه قسمت پنجم که آخرین بخش از لایو اینستاگرامی با موضوع خیانت که توسط سرکار خانم دکتر طاهره جعفری و آقای امیرحسین میرزایی برگزار شده است می پردازیم.

خیانت - لایو اینستاگرام - قسمت چهارم

در این ویدیو به ارائه قسمت چهارم از لایو اینستاگرامی با موضوع خیانت که توسط سرکار خانم دکتر طاهره جعفری و آقای امیرحسین میرزایی برگزار شده است می پردازیم.

نکات مهم انتخاب آتلیه عروس

انتخاب آتلیه برای عکس برداری و فیلم برداری مراسم عروسی یکی از کار های مهمی است که هر عروس و دامادی باید انجام دهند. البته اگر به نکاتی که در این ویدیو عنوان می شود توجه کنید انتخاب آتلیه کار زیاد سختی نخواهد بود. پس با ما همراه باشید.

رسم پرتاب دسته گل

احتمالا شما هم در شبکه های مجازی ویدئوهای جالب و زیادی در رابطه با پرتاب دسته گل عروس مشاهده کرده اید. اما آیا با فلسفه پرتاب دسته گل توسط عروس آشنایی دارید؟ آیا می دانید که چرا عروس خانم ها در روز عروسی خود این کار را انجام می دهند؟ در این ویدیو به این سوال پاسخ خواهیم داد.

خیانت - لایو اینستاگرام - قسمت دوم

در این جلسه قسمت دوم از لایو اینستاگرامی با موضوع خیانت بین سرکار خانم دکتر طاهره جعفری و آقای امیرحسین میرزایی برگزار شده است؛ ارائه می‌شود.

خیانت - لایو اینستاگرام - قسمت سوم

در این جلسه قسمت سوم از لایو اینستاگرامی با موضوع خیانت بین سرکار خانم دکتر طاهره جعفری و آقای امیرحسین میرزایی برگزار شده است؛ ارائه می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در امیرحسین میرزایی